عمل جراحی ایمپلنت دندان یک روش بسیار سریع و ساده است. دقت داشته باشید به راحتی با مصرف روزانه سه مرتبه مسواک می‌توانید بهداشت ایمپلنت خود را تضمین کنید. بعد از عمل جراحی ایمپلنت موارد زیر را به دقت انجام دهید:

پس از آن که بخیه را جداسازی کردید پس از گذشت حداقل سه روز تمامی نواحی اطراف ایمپلنت را باید مسواک بزنید.

پس از آشامیدن و صرف مواد غذایی برای جلوگیری از جمع شدن میکروب و جرم در نواحی ایمپلنت باید از دهان شویه استفاده کنید.

دقت داشته باشید جهت تمیز کردن نواحی ایمپلنت باید از استفاده از خلال دندان پرهیز کرد و نباید از لوازم تیز جهت تمیز کردن دندان استفاده کنید.

استفاده از مسواک حداقل به مدت ساعت 72 برای نواحی ایملپنت کاملا ممنوع می‌باشد.

برای مدتی تا پایان بهبودی  استفاده و استعمال دخانیات را فراموش کنید.

مواد قندی دشمن ایمپلنت شما می‌باشد سعی کنید بلافاصله پس از صرف مواد قندی باقی مانده آن را از نواحی ایمپلنت پاکسازی کنید.

به مدت یک روز پس از انجام جراحی موظف هستید از غذاهای سرد و نرم استفاده کنید. استفاده از غذای گرم برای 24 ساعت ممنوع است.

دقت داشته باشید پس از عمل جراحی ممکن است کمی خون آبه در دهان شما جمع شود لطفا  دستمال خود را جلوی دهان گرفته و به آرامی آن را خارج کنید زیرا خارج کردن آب دهان با شدت باعث ایجاد خون ریزی و فشار به دندان شما می‌شود.

تمامی داروهایی که به توصیه پزشک برای شما تجویز شده است را تا آخر استفاده کنید و استفاده از دارو سر خود  قطع نکنید. معمولا داروها برای مدت یک هفته تجویز می‌شود.

بعد از عمل جراحی ایمپلنت بهتر از از کمپرس یخ برای التهاب و تورم محل جراحی استفاده کنید. معمولا 24 تا 72 ساعت پس از انجام عمل جراحی این اتفاق رخ می‌دهد. خونسردی خود را حفظ کنید و فقط از کمپرس یخ استفاده کنید.

حداکثر تا دو ساعت پس از کاشت دندان (ایمپلنت) بسته گازی که پزشک روی دندان شما قرار داده است را با کمی فشار نگهدارید و سپس دور بیاندازید. دقت داشته باشید گاز در محل درستی قرار گرفته باشد.پس از گذشت دو ساعت هر 45 دقیقه گاز را تعویض کنید و گاز جدید روی محل ایمپلنت قرار دهید.

حتما 24 ساعت بعد از ایمپلنت دندان‌هایتان روزی 3 بار دهان خود را با دهان شویه بشوئید.

آدرس ارتباطی ما

آدرس  : شیراز ، بلوار ستارخان، کوچه ۱۷، ساختمان صد گل، واحد ۳۰

موبایل : 09029179518

ایمیل  : info[at]drbehtarinezhad[dot]com

اصلاح طرح لبخند، طراحی خط لبخند در شیراز

داشتن لبخندی زیبا برای بیشتر مردم حائز اهمیت می‌باشد. اصلاح طرح لبخند یا همان طراحی خط لبخند (شیراز) روشی برای زیباتر کردن چهره‌ی شما می‌باشد. برای انجام طراحی لبخند، ابتدا باید مشکلاتی که دندان و یا فک شما دارد را حل کنید، پس علاوه بر زیبایی، فواید درمانی زیادی هم دارد. در فرآیند طراحی لبخند، با روش‌های مختلفی مثل لمینت، ارتودنسی و...، رنگ، فرم، شکل، موقعیت و دیگر مشکلات دندان اصلاح می‌شود.

دکتر مریم بهتری نژاد طراحی خط لبخند در شیراز، طراحی خط لبخنـــد در شیـــراز